Zdecydowałeś się aplikować na jedną z ofert zatrudnienia, a może wciąż zastanawiasz się, czy życie na morzu jest dla Ciebie? Tutaj dowiesz się, jak wygląda praca na statku turystycznym, rejsowym oraz pasażerskim.

Codzienność na pokładzie
Wśród poniższych artykułów znajdziesz informacje na temat organizacji dnia, warunków zakwaterowania na jednostce wycieczkowej, a także sposobów kontaktowania się z bliskimi czy też dostępem do sieci internetowej. Dowiesz się nie tylko, jak wygląda praca na statku pasażerskim, ale również jak przebiega czas wolny: gdzie można odpocząć po wykonaniu obowiązków, z jakich udogodnień i obiektów rekreacyjnych można korzystać itp.

Szczegóły na temat zatrudnienia
W zakładce Informacje przed rozpoczęciem pracy uzyskasz informacje na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, wymaganych wiz, używanych na pokładzie języków, odzieży roboczej i mundurów czy też szkoleń.

Życie na statku rejsowym
Koniecznie zapoznaj się też z treściami zebranymi na stronie Przygoda i Praca – znajdziesz tam wszystkie ważne informacje na temat prawie każdego aspektu życia na ekskluzywnej jednostce pływającej. Po tej lekturze nic Cię nie zaskoczy!

Batory Recruitment    |    +48 794340060   |    recruit@batory.eu
ul. Jawornicka 8, 60-160 Poznań

© Batory Recruitment 2023
Wykonanie: Solmedia.pl