Image

River Advice

River Advice AG („River Advice”) jest wiodącą niezależną firmą zarządzającą rzecznymi statkami pasażerskimi na całym świecie. Wiedza na temat zarządzania i obsługi statków wycieczkowych dla pasażerów rzecznych zapewnia doskonałe korzyści dla ich  klientów. Klienci korzystają z dużej  siły nabywczej i fachowej wiedzy tej firmy. River Advice zapewnia kompleksowe usługi dostosowane do potrzeb każdego statku, armatora lub czarterującego, specjalizując się w mniejszym sektorze okrętowym w branży.

Image

River Chefs

River Chefs to szwajcarska, młoda i dynamicznie rozwijająca się firma. zarządzanie statkami pasażerskimi rzecznymi w Europie Środkowej.

Image

Costa Crociere

      Włoska firma , która jest największym touroperatorem we Włoszech. Część grupy/korporacji statków wycieczkowych  Carnival Corporation & plc, notowanej na giełdach w Londynie i Nowym Jorku. Korporacja CARNIVAL jest światowym liderem i największą na świecie firmą  w branży z flotą 103 statków (ponad 11,5 miliona pasażerów w 2016 r). Frima Costa Crociere jest właścicielem linii / marek  Costa Cruises i AIDA Cruises i jest szóstą co do wielkości  największa firmą na świecie w branży statków wycieczkowych.
 
       Spółka posiada razem 27 statków w służbie dla ogólnej liczby około 76 tysiecy gości Firma ma siedzibę w Genui i działa na poziomie globalnym, głównie na trasach w rejonie Morza Śródziemnego, Europy Północnej, Morza Bałtyckiego, Karaibów, Ameryki Północnej i Środkowej, Ameryki Południowej , Emiratów Arabskich, Oceanie Indyjskim, Dalekim Wschodzie i Afryce. Do 2021 r. Do floty wprowadzonych zostanie sześć statków nowej generacji, opracowanych zgodnie z kryteriami odpowiedzialnej innowacyjności i z  tego powodu będą one wyznaczać  trendy rozwoju dla całej branży.
Image

Croisi Europe

Croisi Europe , jest czołową międzynarodową firmą wycieczkową statków rzecznych. Obsługuje flotę statków pływających po rzekach wzdłuż rzek Europy, Rosji, Mekongu, Birmy, Afryki, Ameryki Południowej i Stanów Zjednoczonych. Firma oferuje również rejsy po morzach, takich jak Morze Śródziemne, Morze Bałtyckie i Morze Czarne.

Batory Recruitment    |    +48 794340060   |    recruit@batory.eu
ul. Jawornicka 8, 60-160 Poznań

© Batory Recruitment 2023
Wykonanie: Solmedia.pl